درباره الماس سیمین فام

گروه متخصصین شرکت الماس سیمین فام با برند انحصاری کژین با هدف تحقیق  و پژوهش در زمینه فناوری نانو و تولید محصولات کاربردی با بهره گیری از تکنولوژی نانوذرات،فعالیت خود را از دهه هشتاد با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشگاهی و دانش روز دنیا شروع کرد و با بومی سازی تولید ذرات نانو نقره جز پیشگامان عرصه فناوری نانو در ایران به شمار میرود.این شرکت با اعتماد بر دانش محققین ایرانی موفق شد چهار محصول مبتنی بر فناوری نانونقره را در همان سالهای ابتدایی با بالاترین استانداردهای بین المللی و تمرکز بر حفظ محیط زیست تولید و اسم خودرا در بین صاحبان این فناوری درخشان کند.

چشم انداز

شرکت فناوری الماس سیمین فام در نظر دارد با برخورداری از پشتوانه علمی و توانمندی صاحب نظران و فعالان حوزه صنعت و تجارت، تولید علم را در راستای تولید اقتصادی بکار گیرد و زمینه ساز شکوفایی استعدادها و پژوهش های دانشگاهی در بستر صنعتی سازی و تجاری سازی گردد. ورود به عرصه صنایع غذایی و دارویی و مکمل های بهداشتی و آرایشی بر پایه تکنولوژی نانو فناوری و فرمولاسیون های جدید از اهداف توسعه شرکت محسوب می شود. برای دستیابی به این مهم و در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه، شرکت محصولات خود را در سه خط تولیدی نانوحامل ها، نانوداروهای شیمیایی و نانوداروهای گیاهی عرضه خواهد کرد.

تیم ما

تیم ما

لیلا رحمانی

مدیر پشتیبانی

مسئول پشتیبانی و ناظر بر اجرای توزیع کالا

علیرضا کاظمی

مدیر عامل

سابقه مدیریت بیش از دو دهه فعالیت در عرصه فناوری نانو تکنولوژی

مهدی علیدوستی

مدیرفروش

مدیر بازاریابی و فروش شرکت و عضو انجمن بازاریابی ایران

احمد ترکاشوند

مدیر تولید

کارشناش ارشد صنایع و مدیر تولید شرکت الماس سیمین فام

پروژه های انجام شده

شرکت الماس سیمین فام مفتخر است که به عنوان تولیدکننده با کیفیت ترین محلول ضدعفونی نانوسیلور ،با مراکز و نهاد های بزرگی همکاری کرده و با انجام پروژه های گسترده و قبول ده ها تفاهم نامه همکاری در کشور، نام خود را در این عرصه درخشان کند.

تمامی حقوق برای شرکت تجاری و بازرگانی نانو تکنولوژی الماس سیمین فام محفوظ است.